Spřáteluju!

Hlásněte mi plsky tady
http://desingi-od-mickulky.blog.cz/1012/5-kolo-sonf-finale jsem tam jako Terka s The Last Song

Květen 2010

MILEY CYRUS STRČILA DO KAPSY LADY GAGA!

22. května 2010 v 9:06 | Terka |  Miley Cyrus-články


STARS: Miley Cyrus strčila do kapsy Lady Gaga! - foto

Bomba! Miley Cyrus opět potvrdila, že přesně ví, co dělá! Její pilotní song Can't be Tamed ke stejnojmennému albu je na světě teprve čtyři dny a už teď je jasné, že je to hit!

Jen za první den si na MySpace pecku poslechlo tolik fandů, že Smiley v pohodě strčila do kapsy Justina Biebera nebo takovou hvězdu, jako je Lady Gaga!

Svoji pozici pak potvrdila i vložením videoklipu na YouTube, kde jej během 24 hodin shlédlo více než dva a půl milionu nadšenců

A aby toho nebylo málo, další prvenství Miley Cyrus hlásí i z amerických rádií. Tam se song Can't Be Tamed stal za minulý týden nejhranější novou peckou. Uvidíme, jak dopadne u nás...

zdroj:

MILEY CYRUS: "HANNAH MONTANA MI BUDE CHYBĚT!"

22. května 2010 v 9:03 | Terka |  Miley Cyrus-články
Šok! Seriál Hannah Montana končí!
"Dotočili jsme poslední díly HM," napsala minulý týden Miley Cyrus (17) na svůj blog. "Nemůžu věřit, že je konec!"

S rolí obyčejné holky, která se s nasazením blonďaté paruky změní na neodolatelnou star, začala ve svých dvanácti letech. "Měla jsem obrovské sny a nikdy bych nečekala, že se splní! Jsem opravdu vděčná společnosti Disney, že mě vzala pod svá křídla a dovedla mě tam, kde jsem teď," svěřila se Smiley.

"Producenti, scénáristi, herci, prostě všichni, kdo na seriálu pracovali, byli pět let moje rodina. Vůbec mi nedochází, že je teď už nebudu vídat každý den," řekla ještě Disney star, která se nedávno nechala slyšet, že si chce odpočinout i od muziky 

Od sedmé třídy měla Miley stejný program: škola s Emily Osment, potom oběd s Jasonem Earlesem a Moisesem Ariasem a rychle utíkat na natáčení, kde byli stále ti stejní lidé! 

"Teď ale bude všechno jinak! Letos totiž končím i školu. Wow! Wow! Wow! Všechno jsem moc milovala, všechno mi bude chybět. Hlavně Hannah Montana!" Nám také! :o(

STARS: Miley Cyrus:jsem zpět

22. května 2010 v 8:36 | Terka |  Důležité!
no tak jsem zase tady nevím na jak dlouho ale doufám že na aspon 1 týden :-) Papa Terka PS.´Jdu přidávat novinky o Miley :-)

Pozastavuju!

13. května 2010 v 17:43 | Terka |  Důležité!
Fakt se moc omlouvám ale pozastavuju némám čas přidávat články ani obíhat affs které jsem už dlouho neoběhla. Už uvažuju o tom že zruším blog ale není to jisté :-) Papa Terka PS.Za 14dní asi bude zpět :-) !

SONMCP-miley cyrus nejlepší písnička! -přihláška

9. května 2010 v 19:59 | Terka |  Důležité!
Ahojky,
tak jsem se rozhodla že udělám soutěž o nej Písničku Miley Cyrus. Mám 2.pravidla: nesmí se opakovat a musí být skutečná! :-)

1.Přezdívka:
2.Blog:
3.Písnička:
4.Ozvu se až začne soutěž jo?
 Přihlašte se všichni :-D
Papa Terka
PS.Affs prominte že neobíhám
Miley Cyrus: country nesnáším!

8. května 2010 v 9:27 | Terka |  Miley Cyrus-články
Překvapivé přiznání nedávno učinila Disney star Miley Cyrus. "Z country hudby mám strach," vyjádřila se seriálová Hannah Montana o stylu, kterým se proslavil její otec Billy Ray.

V roce 1992 byl Billyho single Achy Breaky Heart nejhranější písničkou na celém světě a on sám byl idolem všech holek. Miley si to sice pamatovat nemůže, říká však: "V té době bych to možná poslouchala také, teď jsem z country nervózní!"

Disney star sice zdůrazňuje, že práce svého otce si maximálně váží, na druhou stranu ale říká: "Country je naprosto šílené. Když někdo v kovbojském oblečení, které je pro ty nejdrsnější chlapy zpívá nebo spíš ječí o tom, že ho opustila holka a chce se mu z toho brečet, mám chuť okamžitě utéct," přiznala Miley.

Naštěstí je to ale podle jejích slov tak, že hudba, kterou teď Billy Ray hraje, je trochu jiná. "Už to není to surové country, jeho muzika je teď daleko propracovanější," prozradila Miley na závěr a se smíchem dodala: "V tom strašlivém obleční ale skoro nikdy nevystupoval!"Miley Cyrus: Can´t be Tamed-něco o něm

4. května 2010 v 9:38 | Terka |  Miley Cyrus-články
Zdá se ti, že Disney star Miley Cyrus už dlouho nevydala žádné hudební CD? Napraví to v červnu! Jedenadvacátého totiž vyjde její nové album Can´t be Tamed!

Ale neboj na nový hudební zážitek nemusíš čekat tak dlouho. Už příští týden v rádiích začnou hrát pilotní singl Udgy a v TV se objeví i se super videoklipem!

Při natáčení se Miley neobešla bez osvědčeného týmu - Tim James a Antonia Armato (hit See You Again) a navíc spolupracovala i se slavným režisérem Robertem Halesem, který točí klipy pro Justina Timberlakea.

"Can´t be Tamed je hodně jiné než muzika v seriálu Hannah Montana," prozradila Miley a také zopakovala, že si chce od hudby na chvilku odpočinout!

Album vyjde také jako DVD, na kterém nahlédneš do zákulisí turné Miley World, které bylo totálně vyprodané. Jo, a abychom nezapomněli: Zjistili jsme, že o tom, zda proběhne v létě koncert Miley Cyrus v ČR, se pořád jedná! Doufáme, že to vyjde...

Miley Cyrus- Can't Be Tamed

4. května 2010 v 9:34 | Terka |  Miley Cyrus videa

dobré písnička!