Spřáteluju!

Hlásněte mi plsky tady
http://desingi-od-mickulky.blog.cz/1012/5-kolo-sonf-finale jsem tam jako Terka s The Last Song

Červen 2010

Chce někdo tento blog?

16. června 2010 v 6:07 | Terka |  Důležité!
No tak já myslím že nadpis mluví zaq vše kdo by chtěl tento blog vy?nebo ty? víte o někom? Jestli ano tak do komentů napište: máš zkušenosti s blogem? Budeš se o blog starat?e-mail? PApa

Miley Cyrus-Nejsem na holky!

13. června 2010 v 11:44 | Terka |  Miley Cyrus-články
Disney star už má plné zuby ošklivých pomluv, které o ní rozhlašují bulvární média. Rozhodla se proto, tu nejdrzejší vysvětlit...
"Všem mým fanouškům děkuju za podporu. Často jsou to jediné, co mi dává sílu, abych dál pracovala," napsala Miley na svůj blog. "Najednou je kolem mne spousta negativních lidí, kteří mi dělají jen problémy!"

Miley má pocit, že svět showbyznysu je jeden velký bulvární plátek. "Vystupovala jsem minulý týden na Britain's Got Talent a moc si pozvání na tuhle akci vážím, jenže jsem na pódiu jako "políbila tanečnici" a okamžitě se to všude rozmázlo!"

Najednou se začalo říkat, že Smiley je na holky. "Přísahám, že jsem se jí ani nedotkla. Je absurdní, že nemůžu předvést perfektní show bez toho, aby mne média nevláčela bahnem," stěžuje si seriálová Hannah Montana a doufá, že její fanoušci nejsou znechuceni tím, co se kolem ní v poslední době děje.

Otravným novinářům pak Miley vzkázala: "Táhněte někam! Nic se nestalo! Na světě jsou daleko závažnější problémy! Proč neřešíte světový mír nebo vymírání živočišných druhů?"

A na závěr MC napsala: "Pojďme se změnit! Světu by neublížilo, kdybychom všichni rozdávali víc lásky!"


Miley Cyrus předvedla lesbický polibek se svou tanečnicí

13. června 2010 v 11:25 | Terka |  Miley Cyrus-články
Miley Cyrus (Foto: Profimedia.cz)Sedmnáctiletou americkou hvězdu Miley Cyrus si pozvali do pořadu Britain´s Got Talent, aby tam zazpívala svůj nový singl Can´t Be Tamed.Jenže teenagerka předvedla víc, když si zahrála na Madonnu s Britney a diváky pořadu ve čtvrtek 3. června v přímém přenosu šokovala lesbickým polibkem.

Ústa měla spojit se svou tanečnicí. Ovšem podle oficiálního vyjádření to byla pusa nahraná a Miley si na lesbičku jen zahrála.

Na sedmnáctiletou zpěvačku v síťovaných punčochách a upnutém oblečku z černé kůže ovšem nevěřícně koukali i porotci Simon Cowell, Amanda Holden a Piers Morgan.

"Nezašla příliš daleko a pusu jen předstírala, vlastně se jejich rty ani nedotkly," uvedl mluvčí Cyrus.

Miley Cyrus chtěla otrávit fanynky!

13. června 2010 v 11:20 | Terka |  Miley Cyrus-články
Miley Cyrus je zamilovaná. Že přiotrávila tisíce fanynek, je jí v tuto chvíli šumák.
Hvězda seriálu Hannah Montana chtěla otrávit své obdivovatelky kadmiem!
Zpěvačka Miley Cyrus (17) má na krku pěkný průšvih. Zjistilo se totiž, že šperky z její kolekce obsahují vysoce toxickou látku - kadmium, které má prokazatelně karcinogenní účinky.

Pokud by například takový "klenot" spolklo malé dítě, kadmium by se mohlo uvolnit do jeho organismu v takové dávce, že by mohlo poškodit játra i ledviny a způsobit anémii.

Obchodní síť Walmart, jež šperky prodávala, odmítá nařčení, že by mohly ohrozit zdraví dětí. Navíc prý byla kolekce navržena pro starší ročníky. Pro jistotu ale zboží okamžitě stáhla z nabídky.

"Šperky značky Miley Cyrus & Max Azria nebyly určeny dětem, ale kvůli své tvrdé politice ohledně ochrany zdraví a bezpečí dětí jsme se je rozhodli ihned stáhnout z prodeje, dokud neprokážeme, že dětem nemůžou uškodit," uvedl mluvčí Walmartu.

Sama zpěvačka se k záležitosti nijak nevyjádřila. Veškerou pozornost upírá ke své kariéře. Nedávno do světa vypustila nový klip k písni Can't Be Tamed. V něm se z pubertální hvězdy proměnila v opravdovou dámu.

Zlí jazykové tvrdí, že se sedmnáctiletá star snaží podobat Christině Aguilera (29) nebo Britney Spears (28), ale nemá na to hlasový potenciál. Jsme zvědaví, co na její novou, drsnější image řeknou její -náctileté, už tak otrávené fanynky.

Miley nám v každém případě dospívá. Dokonce dostala první dospěláckou roli ve filmu Poslední píseň, kde si zahrála po boku australského herce Liama Hemswortha (20).

"Nabídka na natáčení filmu přišla v šílené době, protože jsem měla turné a pracovala jsem na show. Myslela jsem, že to nezvládnu, ale nakonec to všechno do sebe krásně zapadlo," svěřila se.

A jak už to tak v herecké branži chodí, po týdnu natáčení už Miley s Liamem nemuseli nic hrát. Po prvním filmovém polibku přišly další, tentokrát nefilmové. "Ten polibek ve mně něco vyvolal, věděla jsem, že je to ono," práskla na sebe kráska. "Láska je krásná a cítíte se skvěle, když je to s někým, kdo vás naplňuje. Přesně to mi Liam dává a jsem šťastná."

Cyrus se už dokonce letěla představit Hemswor­thovým rodičům do Austrálie. "U jeho rodiny to vypadalo jako u nás doma v Nash­villu, například krávy tam byly všude," smála se.

Na znamení své lásky k Liamovi si nechala vytetovat slovo Love (láska) na levé ucho. Asi tak chtěla naznačit, že je až po uši zamilovaná. To, že to s ním myslí opravdu vážně, dokazuje i její nedávné prohlášení: "Liama si vezmu za muže, jen co dosáhnu plnoletosti."

Jestli už ovšem v té době nebudeš sedět v lochu za ublížení na zdraví svým fanynkám, Miley...Miley Cyrus: "Pop neposlouchám!"

8. června 2010 v 16:42 | Terka |  Miley Cyrus-články
Hvězdou posledního vydání prestižního magazínu Billboard není nikdo jiný než Miley Cyrus. Na obálce drží Disney star velké písmeno M a už se neusmívá jako sladká holčička, ale má pořádně naštvaný výraz.
"Myslím, že svět není tak jednoduchý, aby se člověk mohl pořád usmívat," prohlásila v rozhovoru Miley s tím, že už dál nechce hrát jednoduchou hudbu.

"Přestože dělám pop, ve skutečnosti ho vlastně neposlouchám," přiznala Smiley: "Vážně doma nemám jediné popové CD. Dřív jsem ho poslouchala, ale teď už vůbec."

"Mé třináctileté já by se popralo se současnou Miley za to, že teď vypadám jako z výprodeje. Dřív jsem drsný holky nenáviděla, ale teď se tak cítím. Myslím, že je potřeba bojovat proti spoustě věcem, které se na světě dějí," svěřuje se Miley.

Popová muzika je podle seriálové Hannah Montany jen o hezkých a příjemných věcech. "Život takový ale není. Proto je mi bližší rocková hudba," dodala ještě Miley a nedávno to i dokázala. Do svého koncertního repertoáru zařadila i několik songů od rockerky Joan Jett.


Miley Cyrusová zvolila moc vysoké podpatky, bez opory neudělal krok

2. června 2010 v 6:20 | Terka |  Miley Cyrus-články
Idol teenagerů Miley Cyrusová chce všem dokázat, že už vyrostla. Na sedmnáct centimetrů vysokých podpatcích sice na všechny koukala svrchu, ale vzbudila spíš posměch než obdiv. Bez opory na nich totiž neudělala ani krok.
Miley Cyrusová
Miley Cyrusová se chce za každou cenu co nejrychleji vymanit ze škatulky dětské hvězdy. Její vystoupení už nemají s dětskou produkcí skutečně nic společného. Sedmnáctiletá úspěšná zpěvačka a méně úspěšná herečka, která se objeví i ve filmu Sex ve městě 2 se na nich promenuje v sexy trikotech a předvádí žhavou show, kterou zdrženlivější diváci mají problém přijmout od tak mladé dívky.
Miley CyrusováMiley Cyrusová
Když představovala svou novou desku, vzbudila ale spíš posměch. Na vysokých podpatcích neudělala ani krok, aniž by zavrávorala, takže jí museli pomáhat ze schodů bodyguardi nebo se sama pomalu sunula podél zdi.
Miley má bod za odvahu, protože riskovat pád před tolika objektivy by si troufl málokdo. V její snaze stát se už konečně dospělou jí ovšem tento výstup příliš nepomohl.
Podobně neslavně skončil i její pokus o první dospělou roli před filmovou kamerou. Zahrála si problematickou dívku, která se pokouší vyrovnat s rozvodem rodičů, ve filmu Last Song.
Podle kritiků se ale nedokázala do role dostatečně vžít, a její postava tak trpí nedostatkem věrohodnosti. Navíc se prý Američanka nedokázala vymanit ze své nejznámější role Hannah Montany, kterou stále připomíná přehnanou gestikulací a nepřirozenou mimikou.
Po této kritice se Miley Cyrusová rozhodla, že začne navštěvovat kurzy herectví. Jeden bonus jí ale natáčení přeci jen vyneslo. Sblížila se během něj se svým o dva roky starším hereckým partnerem Australanem Liamem Hemsworthem.

Miley Cyrus má potíže se srdcem ze stresu!

2. června 2010 v 6:18 | Terka |  Miley Cyrus-články
Miley Cyrus má potíže se srdcem ze stresu!
Miley Cyrus musí omezit stres, protože začala mít srdeční potíže.
Popstar diagnostikovali tachykardii. Což není přímo život ohrožující nemoc, jde o zrychlenou srdeční činnost. Srdíčko bije rychleji, než by mělo.
Cyrus se svěřila WENN, že má o své srdce strach pokaždé, když stojí na pódiu nebo je ve stresu. "Snažím se nestresovat se. Držím se dál o stresových situací a vždy se sama sebe ptám, jestli ocením za deset let, že takovou situaci podstoupím. Pak si řeknu: ´Fajn, bude tohle důležité pro můj další život? Změní tohle to, kde budu za deset let? Jde o můj nejšťastnější okamžik, na který budu vzpomínat? Ne?´", říká Miley.
"Raději pracuji na svých vlastních projektech. Než se stresovat, jestli musím zavolat, něco potvrdit nebo to udělat. Bojím se o své zdraví."