Spřáteluju!

Hlásněte mi plsky tady
http://desingi-od-mickulky.blog.cz/1012/5-kolo-sonf-finale jsem tam jako Terka s The Last Song

Miley Cyrus-články

Miley podvedla Liama

11. prosince 2010 v 18:59 | Terka
Je to opravdu strašné.Miley podvedla Liama s takzvaným Taylorem.Taylor nám nechtěl poskytnout rozhovor a tak jsme se vydali rovnou za Miley až do jejího nového domku. A nelhala jenom Liamovi,ale i nám! Jenom že my měli důkazy o kterých neměla Miley ani zdání.Měli jsme video na kterým se Miley a Taylor ... Vyspali se v hotelu Black cat. Na každém pokoji je totiž kamera....a tak jsme se dozvěděli o vášnivé Mileynce. Poté se Miley OPRAVDU přiznala. Liam o tom zatím nemá ani zdání....

Miley Cyrus Smoking Salvia Is 'Not Illegal'

11. prosince 2010 v 15:18 | Terka
NORML nebo-li Marijuana Advocacy Group a její zástupkyně Keith Stroup mluvila s televizí MTV o Miley Cyrus která kouřila "šalvěj" z vodní dýmky.Video které se objevilo by mohlo být pro Miley velkým trápením ale nevypadá to na žádné právní postihy.Momentálně je tato "šalvěj" v Kalifornii naprosto legální takže ikdyby jste vyšli ven před policii a zapálili si "šalvěj" nic by se nestalo. Ikdyž toto video doopravdy ukazuje že Miley Cyrus kouřila, není naprosto jasné co to vůbec za "svinstvo" bylo.Marijuana Advocacy Group na to řekla: "Šalvěj je droga znepokojení. Momentálně činíme nejrůznější kroky ale vypadá to že "šalvěj" nebude brána jako narkotikum."
+ tohle napsala Katy Perry na svůj Twitter:

Billy Ray about Bong

11. prosince 2010 v 15:14 | Terka
,,Omlouvám se lidi. Neměl jsem tušení. Tohle jsem viděl poprvé. Jsem tak smutný. Teď je toho tolik mimo mou kontrolu...."
Toto napsal Billy Ray na svůj twitter...no jde vidět, že ho mrzí, jak se Miley zachovala

PS: Kdyby někdo nevěděl, tak je to halucinogenní látka, která je v Kalifornii legální. Tento moment byl natočen několik dní po tom, co Miley bylo 18 let. Údajně toto video nemělo být vůbec na netu ale člověk, který drží kameru tuto nahrávku prodal za velmi pěknou částku serveru TZM.

Miley's ''friend'' gave the video on the internet!

11. prosince 2010 v 15:11 | Terka
Anna(blondýna) Miley ''kamarádka'' točila Miley jak kouří ''šalvěj'' pro peníze! Potrdila to jedna brazilská stránka.Anna znovu žádala Miley aby si ještě potáhla (pro video které točila) a Miley to teda udělala.Následovně měla halucinace(účinek) že viděla Liama.Anna později poprosí Miley,aby něco řekla.Miley se okolo 1:26 divoce směje a Annu jde slyšet jak říká ''že video bude zisk.A Anna toto neměla v úmyslu sama.Všichni co seděli okolo Miley,tušili co se děje a můžou být také součástí prodejem toho videa.Miley se jenom uchechtává a zeptá se ''Proč je toto video?'' něco nesrozumitelného potom řekne a začne se zase smát (další účinek) a Anna se jen smála.Potom někdo zase chce nabídnout Miley aby kouřila,ale Miley už potom odmítne.Nějaký muž v přední části videa řekne že je Miley na videu krásná,pak další vedle něho řekne ''hodinky''. Jde vidět že Miley zradili! Oni to chtěli natočit pro peníze,chudák Miley ona byla donucená kouřit ''šalvěj''. 

Miley To Spend Christmas In Nashville

9. prosince 2010 v 19:12 | Terka
Starší sestra Miley, Brandi, napsala na svůj twitter, že odlétá se svou rodinou strávit Vánoce v Nashvillu. Takže Miley tedy bude tento rok trávit Vánoce v Nashvillu.

Miley Not Recording An Album

7. prosince 2010 v 10:25 | Terka
Poslední dobou se spekuluje, že Miley nahrává nové album. Není to ale pravda. Zástupce Disney řekl, že Miles se teďka zaměřuje jenom na natáčení filmů. Nemá ani žádné nahrané písně.

Jsou sice nějaké plány, ale až někdy koncem příštího roku. Mluvčí Disney řekl, že možná nahraje tu a tam nějaký ten singl, ale rozhodně ne celé album.

Miley má poslední dobou hodně starostí s nadcházejícím filmováním filmu "So Undercover". Prostě na novou desku teď nemá čas.

Most Listened to in November

6. prosince 2010 v 18:40 | Terka
Miley se umístila na 9. místě v žebříčku "Nejposlouchanější v listopadu" :) 
 01. Justin Bieber
02. The Beatles
03. Katy Perry
04. Rihanna
05. Paramore
06. Black Eyed Peas
07. Eminem
08. Shakira
09. Miley Cyrus
10. Taylor Swift
11. Guns N' Roses
12. Jonas Brothers
13. Lady Gaga
14. Avril Lavigne
15. Beyoncé

Miley´s "I Love Rock´n Roll" Version Is The Best One

5. prosince 2010 v 11:03 | Terka
Alan Merril, skladatel, který napsal velký hit "I Love Rock´n Roll" prohlásil v německé show, že nejvíce preferuje právě verzi od Miley. Má ji radši, než třeba od Joan Jett nebo Britney Spears. Snad se to Miley brzo dozví, Joan Jett je totiž její oblíbenkyně. Miley moc gratuluju.

New Song On AMA´s 2010

5. prosince 2010 v 11:03 | Terka
Takže, dokončila jsem na wikipedii Miley, pak se vrhnu na Jonas Brothers. Ségra se dokoukala na Noc v Muzeu 2, takže mi sem z obýváku hraje Fly With Me :) So Won´t You Fl, fly, fly with me... našla jsem novinku, že Miley na AMA´s zazpívá úplně novou píseň, kterou ještě nikdo nikdy neslyšel:

Miley na AMA´s zazpívá zatím nezveřejněnou písničku, ve které zpívá o věcech, které se kolem ní poslední dobou dějí. Jeden ze známých řekl:" Miley byla hodně zasažena rozchodem s Liamem a rozchodem jejích rodičů. Dále je zaskočená zhroucením její kamarádky Demi Lovato. Poslední dobou se kolem ní dějí špatné věci, o kterých zpívá v nadcházející písničce. Je to písnička pojednávající o bolesti a zármutku nad věcmi, které se dějí."
Miley vystoupení bude klidné a bude tam prý panovat smuteční atmosféra. "Miley chce dát světu vědět, jak jí je v této smutné době." doplňuje jeden ze známých.

Miley to rozjela s mamkou!

5. prosince 2010 v 11:01 | Terka
Ačkoliv své 18. narozky má Miley právě dnes 23. listopadu, první party oslavu zvládla už o dva dny dřív. Super taneček si tam vystřihla se svou mamkou!
Ten večer, 21.11., se totiž vyhlašovaly American Music Awards, a tak Miley čapla příležitost za pačesy a rovnou uspořádala i svou narozeninovou oslavu. No co, stejně byli všichni venku, tak proč se nepřesunout o dům dál a slavit.

"Pronajali jsme si prostor, takže všichni přátelé mohou dorazit," hlásala ten večer Miley. "S mamkou jsme si připravili taneční choreografii, takže kdo chce něco vidět, nesmí chybět!"

Mamka Tish se právě teď rozvádí s otcem Miley, Billy Ray Cyrusem. To ale nemění nic na tom, že si s Miley vždycky ráda trsla a i teď doma vymýšlejí bláznivé taneční kreace.
"Vymýšlíme si speciální pohyby. Když nás někdo vidí, šílí z toho," směje se Miley. "Mamka je úžasná tanečnice!"

Miley plánuje ještě několik dalších oslav. "Budu slavit celý měsíc. Celý listopad bude můj," těší se.

New info about LOL

5. prosince 2010 v 11:00 | Terka
Objevilo se, že LOL by měl mít premiéru už 20.-22.dubna 2011 a trailer by měl být koncem ledna 2011.

Miley to host the 2011 EMA´s?

5. prosince 2010 v 10:59 | Terka
Podle některých zdrojů by Miley měla v roce 2011 moderovat EMA´s 2011, které se uskuteční v Nizozemsku. Vzhledem k tomu, že to bylo teprve před měsícem, tak je to předčasné, ale bylo by to skvělé...

New zpráva od Miley

4. prosince 2010 v 10:41 | Terka
Navštivte bezdomovce a nakrmte hladovějící.

xoxo Miley

Supr fotomontáže Miley

3. prosince 2010 v 18:40 | Terka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

REAL Girl In The Leaked Photo

3. prosince 2010 v 18:39 | Terka
Mám tu info k "nahé Miley" :) Alespoň, že tak.

"Brzy dnes, údajné fotky 18 leté Disney star Miley Cyrus, která představuje akt v koupelně, unikly na 4chan.org a na další webové stránky, které způsobily na internetu diskuze. Nicméně, ZackTaylor.ca byl informován, že zveřejněná fotografie NENÍ od Miley, ale od 19-ti leté dívky z Londýna, která se za Miley vydávala, aby šokovala"."

USA Today (Listopad 2010)

26. listopadu 2010 v 20:42 | Terka
 Mám tu jeden scan z USA Today :)

imagebam.com

Miley Cyrus dneska slaví své 18.narozeniny

23. listopadu 2010 v 14:09 | Terka
Miley, všechno nejlepší k 18 narozeninám :) Hodně štěstí,zdraví,lásky a úspěchů v kariéře a hele přijeď někdy do Česka budeme tě čekat a budeme moc rádi pokud přijedeš!!!
sgpq44.gifsgpq44.gif

Sexuální Chování Miley:Můžou za to rodiče!

4. listopadu 2010 v 14:14 | Terka
Z Miley se až příliš rychle stala "BAD GIRL". Dříve si každý myslel, že to dělá jen ona sama, že jen ona za to může. Nyní ale vyplývá na povrch, že za někdy až příliš sexuální chování Miley můžou její rodiče. Expertové se shodují na jednom:" Rozvod rodičů z ní udělal BAD GIRL!" Po vydání CD Can´t Be Tamed se Miley začala oblékat do provokaticního oblečení, chodit do nočních klubů od 21 a výš a začala na veřejnosti jasně dokazovat lásku ke svému příteli, Liamu Hemsworthovi. Po slyšení novinky, že rodiče Miley se od sebe oddělují, Miley prudká otočka o 180 stupňů k "Bad Girl" dává větší smysl. 

"Teď, když víme, že její rodiče už směřovali k rozvodu, není divu, že Miley stále více sklouzávala ke stále provokativnějšímu chování," Dr. Carole Lieberman, autor knížky Bad Girls: Why Men Love Them & How Good Girls Can Learn Their Secrets, řekl HollywoodLife.com. "Její nevhodné sexuální dovádění je jen reakcí z jejího strachu, že jí opustí její otec. Je vrchol, že on ještě mluví o tom, že chce být její kamarád,, což je v této době velmi špatné."

Billy Ray, který pracuje s Miley,17, na její Disney show, Hannah Montana, nedávno řekl, že jeho největším cílem bylo "být Mileyin přítel" - rodičovská taktika lékařů se šklebí, zejména v průběhu rozvodu.

"Pro Miley je to velmi matoucí, obává se, že ztratí otce, a zároveň, když slyší, že chce být jejím kamarádem. Potřebuje tátu, ne přítele," vysvětluje Dr. Lieberman.

Miley Cyrus: Druhý a zřejmě definitivní rozchod s přítelem

3. listopadu 2010 v 13:59 | Terka
Miley Cyrus (Foto profimedia.cz)
Herečka a zpěvačka Miley Cyrus nemá dobré časy. Představitelka Hannah Montany totiž neuspěla v druhé šanci pro vztah s Liamem Hemsworthem.

Liam, 'Dating Miley Cyrus Is Not Easy'

27. října 2010 v 21:53 | Terka
Liam Hemsworth se svěřil, že je těžké chodit s mezinárodní sexy ikonou Miley Cyrus. Řekl magazínu Heat: ,,Není to snadné ale nestěžuji si. Nečtu bulvár a jezdím do Austrálie, což mě drží uzemněného. Je pro mě důležité, aby moje rodina a dobří přátelé byli blízko."

Miley a Liam opět spolu!

15. září 2010 v 16:34 | Terka
Objímání a vášnivá líbačka! Disney star je zpátky u svého ex-miláčka!
Před více než čtrnácti dny obletěla svět zpráva, že Miley Cyrus a její přítel Liam Hemsworth se rozešli. Seriálová Hannah Montana se, aby rychleji zapomněla, po hlavě vrhla do práce a v Paříži začala natáčet film LOL.

V pátek se ale z Francie vrátila a první koho chtěla vidět, byl právě Liam! "Viděl jsem je, jak přijíždějí v autě a když zastavili, začali se vášnivě líbat," prozradil zaměstnanec produkční společnosti, která Miley zastupuje.

"Celý víkend byla s Liamem," prozradila manažerka Disney star a dodala: "V sobotu si nakoupili nějaké jídlo a pití a strávili romantický piknik na pláži. Snad vědí, co dělají!"

Pár se potkal loni při natáčení filmu The Last Song. Miley Liama okouzlila natolik, že se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní. Ovšem stejně rychle, jak jejich láska začala, tak také skončila. Liam prý v srpnu udělal Miley žárlivou scénu kvůli vyzývavým outfitům, které teď nosí a ta se s ním kvůli tomu rozešla. Doufejme, že tentokrát jim vztah vydrží déle.No snad navždy!!

Duet s Demi Lovato?

30. srpna 2010 v 9:11 | Terka
Objevila se zatím nepotvrzená informace, že Demi Lovato nazpívá s Miley Cyrus duet, který se objeví na jejím třetím, zatím nepojmenovaném albu, které vyjde 11.1.2011. Uvidíme, jestli se k tomu objeví ještě nějaké informace ale bylo by to super :P

Miley Cyrus dala Liamovi "kopačky"!

27. srpna 2010 v 7:18 | Terka
Už na jaře se říkalo, že se Disney star a pohledný Australan rozešli! Teď se smutné zprávy potvrdili!!!
Miley (17) se s Liamem Hemsworthem (20) seznámila v roce 2009 při natáčení filmového hitu The Last Song! Netrvalo dlouho a herec se do seriálové Hanny Montany zamiloval natolik, že se kvůli ní dokonce rozešel se svou tehdejší přítelkyní Laurou!

Jejich láska však netrvala ani rok. "Jsem teď úplně sám," svěřil se na začátku tohoto týdne Liam svým kámošům.

Přitom ještě nedávno těm samým lidem tvrdil, že Miley je jeho životní láska. "Liam příšerně žárlil na nový look Miley. Jejich hádky byly dost drsné, tak jsme se ho ptali, jestli jejich vztah má smysl. On ale vždycky zahlásil, že ji miluje!"

A co na to Smiley? "Už dlouho o lásce k Liamovi pochybovala," tvrdí její blízká známá s tím, že Disney star měla pocit, že herec ji omezuje: "Většina smutných songů z alba Can´t Be Tamed je o tom, že ho miluje, ale není s ním šťastná! Nemohlo to dopadnout jinak než, že se s ním Miley rozejde!"
Můj komentář:
Miley jak si to mohla udělat on byl pro tebe super vždyt jste už jste plánovali svatbu :-( Je mi to líto :-( :-(
ZDROJ:

Miley Cyrus-Nejsem na holky!

13. června 2010 v 11:44 | Terka
Disney star už má plné zuby ošklivých pomluv, které o ní rozhlašují bulvární média. Rozhodla se proto, tu nejdrzejší vysvětlit...
"Všem mým fanouškům děkuju za podporu. Často jsou to jediné, co mi dává sílu, abych dál pracovala," napsala Miley na svůj blog. "Najednou je kolem mne spousta negativních lidí, kteří mi dělají jen problémy!"

Miley má pocit, že svět showbyznysu je jeden velký bulvární plátek. "Vystupovala jsem minulý týden na Britain's Got Talent a moc si pozvání na tuhle akci vážím, jenže jsem na pódiu jako "políbila tanečnici" a okamžitě se to všude rozmázlo!"

Najednou se začalo říkat, že Smiley je na holky. "Přísahám, že jsem se jí ani nedotkla. Je absurdní, že nemůžu předvést perfektní show bez toho, aby mne média nevláčela bahnem," stěžuje si seriálová Hannah Montana a doufá, že její fanoušci nejsou znechuceni tím, co se kolem ní v poslední době děje.

Otravným novinářům pak Miley vzkázala: "Táhněte někam! Nic se nestalo! Na světě jsou daleko závažnější problémy! Proč neřešíte světový mír nebo vymírání živočišných druhů?"

A na závěr MC napsala: "Pojďme se změnit! Světu by neublížilo, kdybychom všichni rozdávali víc lásky!"

Miley Cyrus předvedla lesbický polibek se svou tanečnicí

13. června 2010 v 11:25 | Terka
Miley Cyrus (Foto: Profimedia.cz)Sedmnáctiletou americkou hvězdu Miley Cyrus si pozvali do pořadu Britain´s Got Talent, aby tam zazpívala svůj nový singl Can´t Be Tamed.Jenže teenagerka předvedla víc, když si zahrála na Madonnu s Britney a diváky pořadu ve čtvrtek 3. června v přímém přenosu šokovala lesbickým polibkem.

Ústa měla spojit se svou tanečnicí. Ovšem podle oficiálního vyjádření to byla pusa nahraná a Miley si na lesbičku jen zahrála.

Na sedmnáctiletou zpěvačku v síťovaných punčochách a upnutém oblečku z černé kůže ovšem nevěřícně koukali i porotci Simon Cowell, Amanda Holden a Piers Morgan.

"Nezašla příliš daleko a pusu jen předstírala, vlastně se jejich rty ani nedotkly," uvedl mluvčí Cyrus.
 
 

Reklama