Spřáteluju!

Hlásněte mi plsky tady
http://desingi-od-mickulky.blog.cz/1012/5-kolo-sonf-finale jsem tam jako Terka s The Last Song

Miley Cyrus rozhovory

Billboard Interview (2010)

26. listopadu 2010 v 22:01 | Terka
Miley Cyrus drží obří "M" na obálce magazínu Billboard. 17tiletá hvězda si popovídala s magazínem o novém videoklipu, seriálu Glee a o neposlouchání popové muziky.....


Na její videoklip Can't Be Tamed: Před tím, než debutoval videoklip řekla Miley pro magazín: ,,Ve videu uvidíte klec, je to opravdu šílené. Mám u sebe 30 tanečníků, hnízdo a strom. Doslovně je to mimo kontrolu. Určitě budu dělat mnohem více věcí, jako je toto."

Miley Cyrus rozhovor o škole

22. října 2010 v 17:45 | Terka

Jaká jsi byla ve škole?
Úplně obyčejná holka, co chodí do normální školy. Žádná šprtka. Neměla jsem maléry, ale taky jsem často nedávala pozor. Spíš mě bavilo si donekonečna povídat. Takže jsem si to bez povšimnutí učitelů užívala. Patřila jsem do bandy teenagerů, co chodili na parties a věčně zaspávali, ale mimoto jsem taky zpívala.

Miley Cyrus mini rozhovor

7. března 2010 v 13:10 | Terka
O nejlepší kamarádce a příteli...
Mandy je moje nejlepší kamarádka. Pak mám Justina, se kterým už jsem 7 měsíců. Je opravdu důležité najít někoho, kdo tu bude pro vás. V těch 7 měsících se toho stalo opravdu hodně...

O spolupráci s Justinem
No, on má svou vlastní práci. Občas také dělá muziku. Nechci s ním pracovat. Jsme si až příliš blízcí.

O odchodu ze života Hannah Montany....
Nemůžu být Hannou Montanou navěky. Právě teď si myslím že jsme v předstihu, díky tak úžasnému filmu, jaký jsme natočili, ale to neznamená konec HM...ale nový začátek. Děláme to pro nadcházející roky. Já to chci určitě ještě nadále dělat. Ale v určitém okamžiku budu muset od toho udělat krok zpět.
 
 

Reklama